Aplikacje mobilne - Programiści Android

#IInternet oraz aplikacje z nim związane już dawno wyszły poza progi domów czy też biur. Powszechne stało się posiadanie urządzeń, które zapewniają nam mobilny dostęp do sieci. Warto to wykorzystać! Z chęcią zaproponujemy Państwu aplikację dobraną do potrzeb. Nasze umiejętności, pozwalają nam tworzyć rzeczy ograniczone jedynie wyobraznią...

Mamy za sobą wiele godzin ciężkiej pracy przy aplikacjach mobilnych. Zaczynaliśmy od najprostszych, ucząc się na własnych błędach. Na obecnym etapie, jesteśmy w stanie stworzyć aplikacje oparte o takie systemy jak: Android, iOS, BlackBerry. Do najlepszej integracji z systemem wykorzystamy Android SDK, a jeśli projekt będzie musiał być zamknięty przy użyciu niewielki zasobów - QT. Dokładnie sprawdzimy jakie są Państwa potrzeby, a po dokładnej analizie rynku, będziemy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie.

Różne urządzenia

System Android dostępny jest nie tylko na telefonach komórkowych, ale również na tabletach, telewizorach, komputerach, a nawet zegarkach.
Skorzystaj z naszego doświadczenia na temat użyteczności, aby dostarczyć produkt, który sprawdzi się w każdym z tych środowisk.

Android w liczbach

Każdego dnia jest aktywowanych półtora miliona urządzeń z systemem Android.
Ich łączna liczba przekroczyła miliard.
Wykorzystaj szansę i dostarcz swój produkt na tę obiecującą platformę.

Integracja

Dysponujesz już swoją aplikacją w sieci?
Możemy przygotować wersję mobilną, która będzie ją uzupełniać.
Dotrzyj ze swoją ofertą do jak największej ilości odbiorców!